
Egyedi termékek csupán növényi alapanyagokból
„Én csak növényi eredetű alapanyagokat használok, és meggyőződésem, hogy nincs is ennél jobb! Már 11 éve foglalkozom a natúr kozmetikumokkal, sokat olvastam róluk, és nagyon sok márkát ki is próbáltam, a saját bőrömön is megtapasztaltam a káros anyagok hatását, ekcéma, folyamatos bőrviszketés, irritáció, kipirosodás, de ez mára már a múlté.”










